Prolongace, přes své čtenářské konto.

01.01.2017 07:09

Čtenářské konto, jak se do něj dostat a jak s ním pracovat:

Po otevření odkazu ON-LINE KATALOG, kliknete v řádku - Další možnosti na: Vaše čtenářské konto, vyplníte číslo vaší průkazky nebo e-mail a PIN.

PIN – datum narození v pořadí rok, měsíc, den – vždy dvě číslice např. datum narození: 2. 3. 1967 - 670302 (RRMMDD)

• Nahlédnutím do čtenářského konta zjistíte, jaký je momentální stav vašich výpůjček, jaké máte rezervace, poplatky za zvolené období.
 Možnost prolongace (prodloužení) výpůjček – pokud máte zaplacený registrační poplatek a pokud výpůjčka nepřekročila stanovenou výpůjční lhůtu (tj. 60 dní).
• Způsob prolongace (prodloužení) výpůjček – kliknutím na tlačítko „Prodluž označené výpůjčky (vpravo)“ v úvodu seznamu, se prodlouží všechny výpůjčky, které jsou označeny " tzv. fajfkou". Pokud je na některý dokument rezervace, dozvíte se to tak, že v řádku výpůjčky (vlevo) je velké písmeno R.

Více zde: http://husova-knihovna-v-modranech.webnode.cz/on-line-katalog/

Husova knihovna v Modřanech, příspěvková organizace

Komořanská 35/12
Praha 4 - Modřany