čt, 30. listopadu, 16:00 – 19:00

Tvorba: Mikuláš, čert a anděl z krabiček od vajec. Technika: stříhání, malování, lepení. Pomůcky: krabičky od vajec (z krabičky od vajec na 10ks se použijí vyšší středy na dvě figurky), temperové nebo akvarelové barvy, štětce, kelímek, hadřík, paleta na míchání barev, lepidlo Herkules, plyšové drátky na ruce (3ks - 3 figurky), vata, polystyrénové kuličky ø cca 2,5 cm na hlavu, andělské vlasy, ozdobná kulička na ozdobu mitry Mikuláše, dvě vatové tyčinky na rohy čerta, vlna nebo provázek na vlasy, zlaté flitrové lepidlo na ozdobu.

Veškeré akce probíhají v hlavní budově Husovy knihovny, Komořanská 35/12  a můžete je navštívit v otevírací době knihovny.

 

Kreativní odpoledne, jsou zdarma přístupná pro všechny návštěvníky naší knihovny. Nemusíte být naším čtenářem a není potřeba si předem zajišťovat místo.

  

                                       

 

 

·                                                       

 

 

  

 

 

JEŽEK. Technika: vystřihování, lepení, frotáž. Pomůcky: tvrdý papír, barevný papír, bílý papír, obyčejná tužka, nůžky, černý fix, voskovky/pastelky, lepidlo, menší listy. Uvedený materiál je třeba si přinést. Papíry budou v knihovně k dispozici.