Josef "Pepíno" BALEK, výstava obrazů 18. 1. - 6. 3. 2017

http://husova-knihovna-v-modranech.webnode.cz/aktuality/

Výstavu můžete navštívit v otevírací době knihovny.

Čt, 23. února., 16:00 – 19:00 

TVORBA: MAGNETKY Z PLSTI. Technika: stříhání, šití, vyšívání, lepení. 

Pomůcky: plsti různých odstínů, ovčí rouno nebo vata na vycpání, černé skleněné korálky, větší ploché magnety nebo magnetická fólie, černá perlovka, jehla, nůžky, tužka, lepidlo Herkules nebo lepidlo na textil.

 

 

Veškeré akce probíhají v hlavní budově Husovy knihovny, Komořanská 35/12 

 

   

Kreativní odpoledne, jsou zdarma přístupná pro všechny návštěvníky naší knihovny. Nemusíte být naším čtenářem a není potřeba si předem zajišťovat místo.

                                       

  • Setkávání probíhá 1x  - 2x měsíčně (vždy v úterý), vyjma letních prázdnin.Téma jsou uvedena v programu a kalendáři akcí.


Maminky a tatínkové se mohou volně ptát lektorek na své trable ve výchově dětí, zároveň se mohou podělit o své zkušenosti mezi sebou. Na setkání může volně přicházet každý, kdo má zájem. Klub je bezplatný. Maminky a tatínkové s dětmi mohou přicházet od 9:00 do knihovny. Je nutné zazvonit u postranního vchodu, kde je přístup pro kočárky. V dětském koutku knihovny bude zajištěno hlídání dětí s tím, že rodiče, ale vždy ručí za bezpečnost svých dětí. Děti mohou v knihovně posvačit

·                                                       

 

  

 

 

JEŽEK. Technika: vystřihování, lepení, frotáž. Pomůcky: tvrdý papír, barevný papír, bílý papír, obyčejná tužka, nůžky, černý fix, voskovky/pastelky, lepidlo, menší listy. Uvedený materiál je třeba si přinést. Papíry budou v knihovně k dispozici.

Kontakt

Husova knihovna v Modřanech, příspěvková organizace

Komořanská 35/12
Praha 4 - Modřany
143 00

+420/ 241 774 117, +420/ 244 400 070