Čt, 27. dubna, 16:00 – 19:00 

TVORBA: KORÁLKY Z PAPÍRU. Technika: stříhání, natáčení na špejli, lepení.  

Pomůcky: barevný papír nebo barevný balicí papír, nůžky, pravítko, tužka, špejle, tuhé lepidlo, korálky na navlékání mezi papírové korále cca ø 0,5 cm, provázek nebo tenká kulatá gumička na navlečení. 

  

Veškeré akce probíhají v hlavní budově Husovy knihovny, Komořanská 35/12 

 

   

Kreativní odpoledne, jsou zdarma přístupná pro všechny návštěvníky naší knihovny. Nemusíte být naším čtenářem a není potřeba si předem zajišťovat místo.

                                       

  • Setkávání probíhá 1x  - 2x měsíčně (vždy v úterý), vyjma letních prázdnin.Téma jsou uvedena v programu a kalendáři akcí.


Maminky a tatínkové se mohou volně ptát lektorek na své trable ve výchově dětí, zároveň se mohou podělit o své zkušenosti mezi sebou. Na setkání může volně přicházet každý, kdo má zájem. Klub je bezplatný. Maminky a tatínkové s dětmi mohou přicházet od 9:00 do knihovny. Je nutné zazvonit u postranního vchodu, kde je přístup pro kočárky. V dětském koutku knihovny bude zajištěno hlídání dětí s tím, že rodiče, ale vždy ručí za bezpečnost svých dětí. Děti mohou v knihovně posvačit

·                                                       

 

  

 

 

JEŽEK. Technika: vystřihování, lepení, frotáž. Pomůcky: tvrdý papír, barevný papír, bílý papír, obyčejná tužka, nůžky, černý fix, voskovky/pastelky, lepidlo, menší listy. Uvedený materiál je třeba si přinést. Papíry budou v knihovně k dispozici.

Kontakt

Husova knihovna v Modřanech, příspěvková organizace

Komořanská 35/12
Praha 4 - Modřany
143 00

+420/ 241 774 117, +420/ 244 400 070