1. března 16:00 - 19:00

Tvorba: zvířátka ze starých CD. Technika: stříhání, lepení. 

Pomůcky: stará CD, barevné papíry, tužka, nůžky, tyčinkové lepidlo, nalepovací oči, CD budou v knihovně k dispozici. 

8. března 16:00 - 19:00

Tvorba: bubínek na strašidla. Technika: lepení, kreslení, stříhání. 

Pomůcky: jedna kulatá krabička od sýrů, barevné papíry, černý fix, pastelky, lepidlo Herkules, tužka nebo kulatá tyčka velikosti tužky, kousek provázku, dva větší korálky, kousek modelíny, nůžky.

15. března 16:00 - 19:00

Tvorba: proutěná podkova. Technika: pletení z proutků. 
Pomůcky: kus silného drátu (na kostru podkovy), tenký vázací drátek, kleště, zahradnické nůžky, vrbové proutky, různě široké barevné stuhy, barevné obaly od vajec, knoflíky, nůžky, lepidlo Herkules Expert, v knihovně budou k dispozici obaly od vajec a proutky. 

22. března 16:00 - 19:00

Tvorba: víla, zajíček a slepička z obalů od vajec a zápichy ze špachtlí. Technika: lepení, malování, stříhání. 

Pomůcky: na vílu, na zajíčka a na slepičku budeme potřebovat obal od vajec na 10 nebo 6 vajec, na každou figurku vatovou kuličku na hlavu průměr 2,4cm , na vílu kuličky na ruce a na květinu na hlavě (3ks) průměr 1,2cm, provázek na ruce, barevný zelený tenký papír, tenký bílý papír, silnější bílý, červený a žlutý papír, akrylové nebo temperové barvy, štětce, kelímek, lámací nůž, lepidlo, špejle, pastelky a černý fix, nůžky, tužka. Na zápichy - dřevěné špachtle, akvarelové nebo akrylové barvy, štětce, kelímek, barevný papír, lepidlo, nůžky, tužka. V knihovně budou k dispozici obaly od vajec a špachtle na zápichy. 

 

 

 

Veškeré akce probíhají v hlavní budově Husovy knihovny, Komořanská 35/12  a můžete je navštívit v otevírací době knihovny.

 

Kreativní odpoledne, jsou zdarma přístupná pro všechny návštěvníky naší knihovny. Nemusíte být naším čtenářem a není potřeba si předem zajišťovat místo.

  

                                       

 

 

·                                                       

 

 

  

 

 

JEŽEK. Technika: vystřihování, lepení, frotáž. Pomůcky: tvrdý papír, barevný papír, bílý papír, obyčejná tužka, nůžky, černý fix, voskovky/pastelky, lepidlo, menší listy. Uvedený materiál je třeba si přinést. Papíry budou v knihovně k dispozici.