Milí čtenáři, návštěvníci a spřízněné duše Husovy knihovny,

v pondělí 16. 11. 2020 měla být zahájena výstava obrázků paní Radany Jahodové v naší knihovně. Paní Radka dostala termín již před dvěma roky a v knihovně jsme chtěli ukázat, které obrázky za tuto dobu přivedla na tento svět. Společně jsme si říkaly, že právě tento termín, je ta nejlepší doba z celého roku. Advent, Vánoce a Nový rok. Kdy jindy jsou lidé více otevření vnímat jemné energie krásna. Těšili jsme se, jak se na zahájení opět sejdeme.

Svět se, ale změnil a rozhodl jinak. Přesto jsme si řekli, že výstava bude, byť ji (zatím) uvidí zlomek lidí. Myslíme si totiž, že právě v takové době, která nyní je, lidé potřebují podobné akce víc, než kdykoliv jindy. A jestli by měla pozvednout náladu a zpříjemnit dny jednomu či dvěma lidem, pak bude mít smysl.

 Přijměte proto, prosím pozvání na výstavu CESTA ZA SNY -  RADANA JAHODOVÁ. ON-LINE 

 

 

 

 

 

                           

 

Veškeré akce probíhají v hlavní budově Husovy knihovny, Komořanská 35/12 a můžete je navštívit v otevírací době knihovny.

Na žádnou akci se neplatí vstupné. 

 

 

 

            

                                                                    

 

 

 

 

  

                                       

 

 

·                                                       

 

 

  

 

 

JEŽEK. Technika: vystřihování, lepení, frotáž. Pomůcky: tvrdý papír, barevný papír, bílý papír, obyčejná tužka, nůžky, černý fix, voskovky/pastelky, lepidlo, menší listy. Uvedený materiál je třeba si přinést. Papíry budou v knihovně k dispozici.