Čt. 5. 10. od 16.00 – 19.00 Kreativní odpoledne s paní Jaroslavou Kostkovou.  Závěs na dveře. Technika: stříhání, malování, lepení. Pomůcky: čtvrtka, tužka, pastelky, lepidlo, nůžky, kousek záclonoviny a vyšívací bavlnka (budou v knihovně k dispozici).

Čt. 12. 10. od 16.00 – 19.00 Kreativní odpoledne s paní Jaroslavou Kostkovou. Přáníčko. Technika: skládání, střihání, lepení. Pomůcky: čtvrtka, 8 obalů od čajových sáčků (nejlépe hodně barevné), lepidlo, pastelky, stužka a barevný papír (budou v knihovně k dispozici).

St. 18.10. 18.00 - 19.30 Literárně hudební pořad s Renátou Šťastnou a Janem Paulíkem

Čt. 19. 10. od 16.00 – 19.00 Kreativní odpoledne s paní Jaroslavou Kostkovou. Věneček. Technika: fantazie. Pomůcky: malý věneček z pěnového polystyrenu a cca 3 m stuhy (budou v knihovně k dispozici), tavící pistole, různé přírodniny dle fantazie – žaludy, šípky, barevné listy, kaštany apod. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veškeré akce probíhají v hlavní budově Husovy knihovny, Komořanská 35/12 a můžete je navštívit v otevírací době knihovny.

 

 

 

            

                                                                    

 

 

 

 

  

                                       

 

 

·                                                       

 

 

  

 

 

JEŽEK. Technika: vystřihování, lepení, frotáž. Pomůcky: tvrdý papír, barevný papír, bílý papír, obyčejná tužka, nůžky, černý fix, voskovky/pastelky, lepidlo, menší listy. Uvedený materiál je třeba si přinést. Papíry budou v knihovně k dispozici.